Tootja: Origin Storage
Mudel: CPQ-1000NLS/7-S7
EAN: 5054629361191
Origin Storage CPQ-1000NLS/7-S7. Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvakettamaht: 1 TB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage CPQ-1000NLS/7-S7 sisemine kõvaketas 2.5" 1 TB NL-SAS | €365.23 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Mäluseadme puhvri suurus | 64 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemisotsing | 8,5 ms |
| Kirjutamisotsing | 9,5 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 4,16 ms |
| 24/7 töö | |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| Renoveeritud | |
| Ühilduvad tooted | HP/Compaq ProLiant BL460c/DL160/DL360p/DL380p/ML350p/SL230s/SL250s Gen8 (G8) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 320 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,4 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,85 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaarkäepide lihtsaks transportimiseks | |
| Sisemine | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,5 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3 G |
| Kasutamiskõrgus | -61 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -61 - 12210 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 70 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 400 G |