Tootja: Origin Storage
Mudel: CPQ-1000NLS/7-S11
EAN: 5056006158264
Origin Storage CPQ-1000NLS/7-S11. Kõvaketta suurus: 3.5", Kõvakettamaht: 1000 GB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage CPQ-1000NLS/7-S11 sisemine kõvaketas 3.5" 1000 GB NL-SAS | €240.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SMART-tehnoloogia | |
| 24/7 töö | |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 850 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |