Tootja: Origin Storage
Mudel: 832514-B21-OS
EAN: 5056006167167
Origin Storage 832514-B21-OS. Kõvaketta suurus: 2.5", Kõvakettamaht: 1 TB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ORIGIN STORAGE | €345.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | Jah |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Renoveeritud | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 320 g |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | Ei |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | Jah |
| Juhend | Ei |
| Kiirstardi juhend | Ei |
| Kasutusjuhend | Ei |
| Kogus | 1 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |