| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo A282 sisemine kõvaketas 900 GB SAS | €288.68 |
|
www.proline.lv |
IBM A282 internal hard drive 2.5" 900 GB SAS | €291.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 900 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Käigultvahetus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 5 - 43 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |