| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO HDD 1TB 7.2K 6GBPS SATA 3.5'' | €137.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | ThinkSystem ST50 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |