| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Lenovo HDD SATA 6G 4TB 7.2k 3.5" (Thinkstation) | €254.50 |
|
macle-shop.de |
LENOVO HDD 4TB 7.2K SATA 6Gb/s 3.5'' | €262.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Sertifikaat | UL. CE, FCC, ICES, RCM, Morocco, KC, BSMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 147 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 252 mm |
| Pakendi sügavus | 179 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |
| Pakendi kõrgus | 92 mm |