| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0G88798 sisemine kõvaketas 3.5" 6000 GB Jada ATA III | €1213.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 6000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kaal | 780 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |