| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 4XB0G69282 sisemine kõvaketas 2.5" 450 GB SAS | €815.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 450 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| SMART-tehnoloogia | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 14,8 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kaal | 215 g |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi laius | 164 mm |
| Pakendi sügavus | 182 mm |
| Pakendi kaal | 89 g |
| Pakendi kõrgus | 164 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 200 G |