| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo HDD 2TB | €230.40 |
|
mts.ee |
Lenovo 45K0641 sisemine kõvaketas 3.5" 2000 GB Jada ATA III | €232.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | THINKSTATION-C20 THINKSTATION-C20X THINKSTATION-C30 THINKSTATION-D20 THINKSTATION-D30 THINKSTATION-E30 THINKSTATION-E31 THINKSTATION-S30 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |