| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 45J9648 3.5" 1000 GB Jada ATA II | €591.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | Jada ATA II |
| Tüüp | HDD |
| Käigultvahetus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,8 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 710 g |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |