| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM HDD 450GB FC 15K E-DDM 4GBPS | €70.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 450 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | Fibre Channel |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |