| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 39T2549 sisemine kõvaketas 2.5" 40 GB | €226.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 40 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad R50e, R51e, R52 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |