| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
IBM 300GB 15K 12Gbps SAS 2.5in **New Retail** | €232.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| SMART-tehnoloogia | |
| Sertifikaat | AF 512e |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 100,6 mm |
| Kõrgus | 14,8 mm |
| Kaal | 215 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |