| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 16200379 sisemine kõvaketas 2.5" 500 GB Jada ATA III | €156.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | E50-05 B50-30 B5400 5400 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |