| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 04W1457 sisemine kõvaketas 2.5" 160 GB | €225.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 160 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Ühilduvad tooted | ThinkPad X100e, X120e |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |