| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Xtorm Original - USB cable - USB (uros) to USB-C (uros) - 20 V - 3 A - 3 m - musta | €24.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Nailon, Alumiinium, Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi sügavus | 34 mm |
| Pakendi kõrgus | 201 mm |
| Pakendi kaal | 102 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 73 g |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 465 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 245 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 495 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |