| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP QK554AT internal hard drive 500 GB Serial ATA | €157.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Mäluseadme puhvri suurus | 8 MB |
| SMART-tehnoloogia | |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | |
| Sertifikaat | RoHS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Kõrgus | 25.4 mm |
| Sügavus | 25,4 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Metallik |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Viikide arv | 7 |
| Sisemine | |
| Draiviseadme kõrgus | 2,54 cm |
| Kõvaketta kontroller | SATA |