| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP K4T76AA sisemine kõvaketas 3.5" 4000 GB Jada ATA | €280.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4 TB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1400000 h |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 25.4 mm |
| Kaal | 715 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |