| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP 72GB 2.5" 10000 rpm DP SAS 2.5" | €460.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 72 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | HP SA P410 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |