Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 72,8 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | Ultra320 SCSI |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Muud funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | 80-pin |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |