| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 450GB 15K FC EVA Add-on HDD AG804AB-RFB | €64.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 450 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | Fibre Channel |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 914,4 x 1219 x 2184 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 602 x 993 x 2000,3 mm |
| Suurus | 27,9 cm |
| Kaal (mittemeetriline) | 3 lb lbs |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,36 kg |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 66 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 40 - 60 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |