| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Hewlett Packard Enterprise 72GB 10K rpm Hot Plug SAS 2.5 Dual Port Hard Drive 2.5" | €34.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 72 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Ühilduvad tooted | ProLiant DL160 G6ProLiant DL320 G6, ProLiant DL360 G5, ProLiant DL360 G6, ProLiant DL380 G6 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |