| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HGST 1.2TB 10000RPM SAS ULTRA ULTRASTAR C10K1800 | €454.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1200 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 128 MB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Kõvaketta peade arv | 6 |
| Kirjutamisotsing | 3,7 ms |
| Lugemisotsing | 3,3 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 2,85 ms |
| Baiti sektori kohta | 4096 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Kõrgus | 100.5 mm |
| Sügavus | 15 mm |
| Kaal | 227 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 6,7 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,8 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 0,4 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 1,5 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 60 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 300 G |