| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26391-F1383-L508 sisemine kõvaketas 2.5" 500 GB | €234.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Tüüp | Hübriid-HDD |
| Komponent | Sülearvuti |
| Hübriidketta (H-HDD vahemälu | 8 GB |
| Ühilduvad tooted | LIFEBOOK E544 LIFEBOOK E554 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |