| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Cietie diski serveriem (HDD) Fujitsu 1.2TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (S26361-F5730-L112) - OReol.eu | €346.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1200 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | Fujitsu PRIMERGY RX1330 M4 |
| Pakendi andmed | |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |