| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26361-F3818-L530 sisemine kõvaketas 2.5" 300 GB SAS | €672.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |