| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fujitsu S26361-F3815-L400 disque dur 3.5" 4 To Série ATA III | €509.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |