| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26361-F3710-L250 sisemine kõvaketas 2.5" 250 GB Jada ATA III | €376.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 250 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Ühilduvad tooted | PRIMERGY CX272 S1 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |