Tootja: Fujitsu
Mudel: PY-BH2T7B9
EAN: 4063872943543
Fujitsu PY-BH2T7B9 on sisemine kõvaketas, mis pakub võimalust suurendada nii serverite kui tööjaamade salvestusmahtu. 3,5-tollise kõvaketta suurus ning mahukas 2000 GB mahu tagavad piisavalt ruumi andmete salvestamiseks ning töötluseks.
Sisend-liidesena on kasutusel Serial ATA III, mis tagab kiire andmeedastuse ning tõhusa andmetele juurdepääsu. 7200 RPM kiirus võimaldab andmetele kiiret juurdepääsu ning teeb PY-BH2T7B9 ideaalseks valikuks kriitiliste rakenduste jaoks.
PY-BH2T7B9 on ühilduv PRIMERGY ning teiste serveri / tööjaama süsteemidega, muutes selle mitmekülgseks salvestuslahenduseks. Käigultvahetus võimaldab hõlpsat paigaldamist ja kõvaketta eemaldamist, ilma et peaks süsteemi välja lülitama, võimaldades katkematut tööd.
SMART-tehnoloogia tagab, et kõvaketas jälgib pidevalt oma jõudlust ning annab teile teada mis tahes probleemidest enne, kui need muutuvad kriitiliseks. Kõvaketaste liidese edastuskiirus on 6 Gbit / s, mis tagab kiire andmeedastuse kõvaketta ja süsteemi emaplaadi vahel.
PY-BH2T7B9 kompaktsed mõõtmed – 147 mm x 101,6 mm x 26,1 mm – muudavad selle paigaldamise ka kitsastesse ruumidesse lihtsaks. 620 g kaal teeb PY-BH2T7B9-st ka kergesti paigaldatava ja transportitava lahenduse.
Fujitsu PY-BH2T7B9 on suure jõudlusega sisemine kõvaketas, mis pakub palju kiirust, tõhusust ja piisavalt salvestusruumi, mis on sobilik nii serverite kui ka tööjaamade tarbeks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Fujitsu Festplatte - 2 TB - Hot-Swap - 3.5" (8.9 cm) | Fujitsu | PY-BH2T7B9 | 4063872943543 | €266.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| SMART-tehnoloogia | |
| Ühilduvad tooted | PRIMERGY |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 26,1 mm |
| Kõrgus | 147 mm |
| Kaal | 620 g |