| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu MBA3073RC 3.5" 73 GB SAS | €886.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 73 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Mäluseadme puhvri suurus | 16 MB |
| Kõvaketta peade arv | 2 |
| Kirjutamisotsing | 3,9 ms |
| Lugemisotsing | 3,4 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 2 ms |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101,6 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 800 g |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |