Tootja: Techly
Mudel: ICOC MUSB322-CMF-010
EAN: 8059018364361
Techly ICOC MUSB322-CMF-010. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Must, Hall
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must, Hall |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 47 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 5 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |