| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HD SATA 3G 500GB 5.4K Hot Plug 2.5" ECO | €228.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA II |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Hot-Plug tugi | |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |