| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
FUJITSU BUSINESS CRITICAL | €585.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 3000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | Primergy RX350 S7 |
| Muud funktsioonid | |
| Hot-Plug tugi | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |