| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu 160GB, 2.5", 5400rpm 2.5" Jada ATA | €67.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 160 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Tüüp | HDD |
| Mäluseadme puhvri suurus | 8 MB |
| Lugemisotsing | 12 ms |
| Kirjutamisotsing | 14 ms |
| Track-to-Track otsinguaeg | 1,5 ms |
| Keskmine latentsusaeg | 5,56 ms |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 9,5 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kaal | 101 g |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,4 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,13 W |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 1 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 5 G |
| Kasutamiskõrgus | -300 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | -300 - 12000 m |
| Löögikoormus kasutamisel | 350 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 900 G |
| Muud funktsioonid | |
| I/O-pordid | 1 x 7-pin Serial ATA/300 Serial ATA |