Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 12000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Hübriidketta (H-HDD vahemälu | 6 GB |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R740XD - PowerEdge R7425 - PowerVault NX3240 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |