| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT AC3012 valguskaabel 2 m Valge | €45.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Valge |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Mantli materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi sügavus | 28 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 72 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85177900 |