| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
DELL SATA/300 - 7200 rpm - 16 MB Buffer | €52.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 750 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Ühilduvad tooted | Dell PowerEdge 1900, 1950, 2900, 2950 III, 840, 860, R200, SC1430, SC1435, SC440, T605 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Toetatud kõvakettaliidesed | Jada ATA |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |