| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL 73GB 2.5" SAS 2.5" | €37.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 73 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Ühilduvad tooted | Dell PowerEdge 1950, 2950 III, 2970, M600, M605, M805, M905, R410, R610, R710, R805, R900, T410, T610 |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SAS |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |