| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 500GB SATA 2.5" Jada ATA | €306.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 1,5 Gbit/s |
| SMART-tehnoloogia | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | Dell PowerEdge C1100, C5220, M610, R320, R420, R610, R610, R620, R710, R715, R720, R720xd, R815, R820, T320, T420, T610, T620, T710 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Muud funktsioonid | |
| Hot-Plug tugi | |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |