| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL 500GB NLSAS 2.5" NL-SAS | €268.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | PowerEdge FC630 PowerEdge FC830 PowerEdge M520 PowerEdge M620 PowerEdge M630 PowerEdge M830 PowerEdge VRTX PowerVault DL2200 PowerVault MD1200 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |