| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-AUUT sisemine kõvaketas 3.5" 12000 GB NL-SAS | €759.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 12000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R230 - PowerEdge R240 - PowerEdge R330 - PowerEdge R430 - PowerEdge R530 - PowerEdge T330 - PowerEdge T430 - PowerEdge T440 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |