| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
DELL 1TB 7.2K SATA 512N 3.5" HDD 14GT | €202.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512n |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | - PowerEdge T440 - PowerEdge T640 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |