| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Cietie diski serveriem (HDD) Dell 300GB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (400-ATII) - OReol.eu | €208.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Baiti sektori kohta | 512n |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |