| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
DELL HDD 900GB 10K SAS 6Gb/s 2.5'' | €362.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 900 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | PowerEdge M910 (2.5"), R320 (2.5"), R420 (2.5"), R620 (2.5"), R715 (2.5"), R720 (2.5"), R720xd (2.5"), R815 (2.5"), R820 (2.5"), R910 (2.5"), R920 (2.5"), R930 (2.5"), T320 (2.5"), T420 (2.5"); PowerVault MD1220, MD3220i, MD3420 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |