| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
600GB 10K RPM SAS 12Gbps | €723.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge T440 - PowerEdge T640 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |