Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | NL-SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R330 - PowerEdge R630 - PowerEdge T440 - PowerEdge T640 - PowerEdge R430 - PowerEdge T430 - Poweredge R830 - PowerEdge R730XD - PowerEdge R730 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |