| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-AJSC sisemine kõvaketas 2.5" 600 GB SAS | €253.35 |
|
tietokonekauppa.fi |
DELL 600GB 15K 12G SAS 2.5" HDD IN 3.5" | €283.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 15000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | - PowerEdge R730XD - PowerEdge T330 - PowerEdge T630 - PowerEdge R230 - PowerEdge R430 - PowerVault MD1400 - PowerEdge T640 - PowerEdge T440 - PowerEdge T340 - PowerEdge R730 - PowerVault NX3230 - PowerEdge R530 - PowerEdge R330 - PowerEdge T430 |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |