| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
DELL 600GB 10K 12G SAS 2.5" HDD IN 3.5" | €248.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 600 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | Dell PowerEdge R230 (3.5"), R330 (3.5"), R430 (3.5"), R530 (3.5"), R630 (3.5"), R730 (3.5"), R730xd (3.5"), T330 (3.5"), T430 (3.5"), T630 (3.5") |
| Pakendi andmed | |
| Hoiustamisketta adapter kuulub komplekti | |
| Hoiustamisketta adapteri tüüp | 2.5" - 3.5" |
| Lisatud hoiustamisketta ümbris | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |