| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 400-AJOU sisemine kõvaketas 3.5" 300 GB SAS | €238.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 300 GB |
| Kõvaketta kiirus | 10000 RPM |
| Liides | SAS |
| Tüüp | HDD |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Käigultvahetus | |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Ühilduvad tooted | PowerEdge R230 (3.5"), R330 (3.5"), R430 (3.5"), R530 (3.5"), R630 (3.5"), R730 (3.5"), R730xd (3.5"), T330 (3.5"), T430 (3.5"), T630 (3.5") |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 / 12 V |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |