| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
HDD 1TB SAS Near Line 7,2K | €385.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Liides | SAS |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Ühilduvad tooted | Dell PowerEdge R610/T610/T710/R815/R910 FS/M610x/M610/M710/M910/R810/R710/R715 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Hot-Plug tugi | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Sisemine | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |